Çilingir Hazır sitesi Çilingir web sitesi kurma Çilingir sitesi aç

Çilingir Hazır web sitesi kurma Çilingir sitesi kur


Çilingir Hazır web sitesi 'hem kurumsal bireysel müşterilermiz için' hazırlandı. Ürün, hizmet ve projelerinizi tanıtırken, kredi kartı ile online satışta yapabileceksiniz. Havale eft, kapıda ödeme sistemi de mevcut. Tamamı Türkçe menüler ile hiç olmadığı kolay ve sade yönetim panelini keşfedin. Dakikalar içinde benzersiz sayfalar hazırlayın.

iOS (iPhone ve iPad) ve Android (Samsung gibi) cihazlarla tam uyumlu, mobil uygulama rahatlığında web sayfaları üretin Bir tıkla Magzanızı kurun ve ürünlerinzi satış yapmaya başlayın. İyzico, Shopier, Kapıda Ödeme, Havale/Eft , Whatsapp Ödeme Modülleri

Kolay ve basit olarak sürükle bırak mantığı ile 3 adımda sitenizi ücretsiz oluşturabilirsiniz.

DEMO SİTENİ KURMAYA BAŞLA

Sıkça Sorulan Sorular

Web Sitesi kurmak teknik bilgiye ihtiyacım var mı?

Hayır! Herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaciniz yoktur. Hazır web sitesi editorunun sunmuş olduğu sürükle bırak editör ve kolay yönetim arayüzü sayesinde hiç bir teknik bilgiye ihtiyacınız olmadan sitenizi kurabilirsiniz.

Satın almadan önce örnek bir web sitesi görebilir miyim?

Tabii ki! Satın almadan önce ücretsiz üyelik oluşturup şablonunuzu seçip sitenizi yayınlayıp görebilirsiniz. Ayrıca referanslar bölümümüzde müşterilerimizden bazılarının bu sistemi kullanarak yapmış oldukları siteleri inceleyibilirsiniz.

Hazır web sitesi ile neler yapabilirim?

Hazır websitesi ile şablonlardaki tüm öğeleri kısıtlama olmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca öneri ve isteklerinize bildirirseniz tamamen kendi yazılımımız olduğundan dolayı değerlendirip panelinize ekleyebiliriz. Tanıtım sitelerinizi, firma sitelerinizi, blog yazılarınızı ve e-ticaret sitelerinizi kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Demo oluşturduğum web sitemi nasıl yayınlarım?

Demo olarak tasarlayıp bitirdiğiniz websitenizi Premiuma Geç butonunu kullanarak Domain sorgulamanızı yapıp satın aldıktan sonra otomatik olarak domaininize entegre olmaktadır ve sitenizi yayınladığınızda domaininizde açılacaktır.

Hazırladığım web sitesini istediğim bir domain altında yayınlayabiliryim?

Elbette..İstediğiniz bir domain altında sitenizi yayınlayabilirsiniz. Domain sorgulamasında domain müsait ise paketinizi alarak anında yayınlayabilirsiniz.

Hazırladığım web sitesi altında ürünlerimi satabiliryim?

Mağaza modülünü kullanarak ürünlerinizi ekleyip düzenleyip satabilirsiniz.

Hazır site kurma aracı ile sitemi tasarladım. şimdi domain ve hosting hizmeti satın alıp premium olmak istiyorum. hazırladığım web sitem silinecek mi? yeniden mi tasarlayacağım ?

Hayır Web siteniz silinmeyecektir satın aldığınız domain altında çıkacaktır

Bizden haberdar olun..