Sitenizi Kurmaya Hemen Başlayın

Hazir site pro ile site kurma bir saatten kısa sürede profesyonel bir web sitesi yapın. Ücretsiz Site kurmaya hemen başlayın. Html kod bilmenize gerek yoktur. Kolay ve basit olarak sürükle bırak mantığı ile 3 adımda sitenizi ücretsiz oluşturabilirsiniz.

Hazır Web Sitesi Oluşturucu Özellikler

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR TASARIM

Profesyonel web tasarımcılarına taş çıkartacak sayfaları sadece Mouse hareketi ile oluşturun. Saniyeler için muhteşem tasarımlar yaratın!

%100 MOBİL UYUMLU

iOS (iPhone ve iPad) ve Android (Samsung gibi) cihazlarla tam uyumlu, mobil uygulama rahatlığında web sayfaları üretin

%100 TÜRKÇE PANEL

Tamamı Türkçe menüler ile hiç olmadığı kolay ve sade yönetim panelini keşfedin. Dakikalar içinde benzersiz sayfalar hazırlayın.

%100 SEO Uyumlu

Her biri kategorilere ayrılmış onlarca tema arasından sizi anlatan tasarımı seçin ve saniyeler içerisinde kullanmaya başlayın!

ONLARCA HAZIR ŞABLON

Arama motorları ile dost, kolay okunur ve rahat indekslenir sayfalar hazırlayın. İşletmenizi Google gibi arama motorlarında görünür kılın!

7/24 DESTEK

Her konuda yardıma hazır teknik ekibimizle 7/24 iletişim kurun. Kesintisiz deneyimin tadını çıkartın!

Mağaza

Bir tıkla Mağazanızı kurun ve ürünlerinzi satış yapmaya başlayın.
İyzico, Shopier, Kapıda Ödeme, Havale/Eft , Whatsapp Ödeme Modülleri

Blog

Bir tıkla blogunuzu kurun ve yazılarınızı yazmaya başlayın

Çoklu Dil Seçeneği

Sitenize bir tıkla farklı diiler secenegi ekleyin ( ingilizce, almanca , fransizca ..)

Beraber harika web siteleri oluşturmaya başlayalım..

Sıkça Sorulan Sorular

Web Sitesi kurmak teknik bilgiye ihtiyacım var mı?

Hayır! Herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaciniz yoktur. Hazır web sitesi editorunun sunmuş olduğu sürükle bırak editör ve kolay yönetim arayüzü sayesinde hiç bir teknik bilgiye ihtiyacınız olmadan sitenizi kurabilirsiniz.

Satın almadan önce örnek bir web sitesi görebilir miyim?

Tabii ki! Satın almadan önce ücretsiz üyelik oluşturup şablonunuzu seçip sitenizi yayınlayıp görebilirsiniz. Ayrıca referanslar bölümümüzde müşterilerimizden bazılarının bu sistemi kullanarak yapmış oldukları siteleri inceleyibilirsiniz.

Hazır web sitesi ile neler yapabilirim?

Hazır websitesi ile şablonlardaki tüm öğeleri kısıtlama olmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca öneri ve isteklerinize bildirirseniz tamamen kendi yazılımımız olduğundan dolayı değerlendirip panelinize ekleyebiliriz. Tanıtım sitelerinizi, firma sitelerinizi, blog yazılarınızı ve e-ticaret sitelerinizi kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Demo oluşturduğum web sitemi nasıl yayınlarım?

Demo olarak tasarlayıp bitirdiğiniz websitenizi Premiuma Geç butonunu kullanarak Domain sorgulamanızı yapıp satın aldıktan sonra otomatik olarak domaininize entegre olmaktadır ve sitenizi yayınladığınızda domaininizde açılacaktır.

Hazırladığım web sitesini istediğim bir domain altında yayınlayabiliryim?

Elbette..İstediğiniz bir domain altında sitenizi yayınlayabilirsiniz. Domain sorgulamasında domain müsait ise paketinizi alarak anında yayınlayabilirsiniz.

Hazırladığım web sitesi altında ürünlerimi satabiliryim?

Mağaza modülünü kullanarak ürünlerinizi ekleyip düzenleyip satabilirsiniz.

Hazır site kurma aracı ile sitemi tasarladım. şimdi domain ve hosting hizmeti satın alıp premium olmak istiyorum. hazırladığım web sitem silinecek mi? yeniden mi tasarlayacağım ?

Hayır Web siteniz silinmeyecektir satın aldığınız domain altında çıkacaktır

Bizden haberdar olun..