Takı Mucevherat Hazır sitesi hazır Takı Mucevherat sitesi Takı Mucevherat sitesi kurmak Web Siteniz için beğendiğiniz bir tasarımı seçiniz

Sıkça Sorulan Sorular

Web Sitesi kurmak teknik bilgiye ihtiyacım var mı?

Hayır! Herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaciniz yoktur. Hazır web sitesi editorunun sunmuş olduğu sürükle bırak editör ve kolay yönetim arayüzü sayesinde hiç bir teknik bilgiye ihtiyacınız olmadan sitenizi kurabilirsiniz.

Satın almadan önce örnek bir web sitesi görebilir miyim?

Tabii ki! Satın almadan önce ücretsiz üyelik oluşturup şablonunuzu seçip sitenizi yayınlayıp görebilirsiniz. Ayrıca referanslar bölümümüzde müşterilerimizden bazılarının bu sistemi kullanarak yapmış oldukları siteleri inceleyibilirsiniz.

Hazır web sitesi ile neler yapabilirim?

Hazır websitesi ile şablonlardaki tüm öğeleri kısıtlama olmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca öneri ve isteklerinize bildirirseniz tamamen kendi yazılımımız olduğundan dolayı değerlendirip panelinize ekleyebiliriz. Tanıtım sitelerinizi, firma sitelerinizi, blog yazılarınızı ve e-ticaret sitelerinizi kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Demo oluşturduğum web sitemi nasıl yayınlarım?

Demo olarak tasarlayıp bitirdiğiniz websitenizi Premiuma Geç butonunu kullanarak Domain sorgulamanızı yapıp satın aldıktan sonra otomatik olarak domaininize entegre olmaktadır ve sitenizi yayınladığınızda domaininizde açılacaktır.

Hazırladığım web sitesini istediğim bir domain altında yayınlayabiliryim?

Elbette..İstediğiniz bir domain altında sitenizi yayınlayabilirsiniz. Domain sorgulamasında domain müsait ise paketinizi alarak anında yayınlayabilirsiniz.

Hazırladığım web sitesi altında ürünlerimi satabiliryim?

Mağaza modülünü kullanarak ürünlerinizi ekleyip düzenleyip satabilirsiniz.

Hazır site kurma aracı ile sitemi tasarladım. şimdi domain ve hosting hizmeti satın alıp premium olmak istiyorum. hazırladığım web sitem silinecek mi? yeniden mi tasarlayacağım ?

Hayır Web siteniz silinmeyecektir satın aldığınız domain altında çıkacaktır

Bizden haberdar olun..