Server Hosting

Kurum ya da şirketinizi Internet’e açmak ve siber uzayda bir yer edinmek mi istiyorsunuz? Sunmak istediğiniz ve sergilemek istediniz bir çok ürün ve malzeme çeşidiniz mi var?

Size sunulan WEB konuklandırma paketleri yeterli gelmiyor ve bilgilerinizi sıkça güncellemek mi istiyorsunuz? Hatta kendi elektronik posta trafiğinizi kurmak ve buna anında müdahale etmek mi istiyorsunuz? Ancak bu durumda ne yapmanız gerektiğini bilmiyor ve çare mi arıyorsunuz?

Webservis olarak size söyle bir çözüm sunabiliriz:

İstediğiniz bir makine/sunucu konfigürasyonunu bize bildirin veya beraber karar verelim. İnceleyip eksiklerini, fazlalıklarını belirleyelim ve sisteminizi en ekonomik biçimde kuralım; sonra da sunucunuzu Webservis üzerinden siber uzay trafiğine bağlayalım. Ayrıca sunucunuza da şirketinizden bir erişim verelim ve siz işinizi koltuğunuzdan yönetin. Böylece sadece WEB sitenizin içerik ve uygulamalarını denetlemekle kalmayacak, aynı zamanda hiç ek masraf ve zorlukla karşılaşmadan kendi sunucunuzu yönetebileceksiniz.

Webservis Konuklandırma Çözümleri kurumunuza tahsis edilecek sunucu aracılığı ile size, güven, güç ve fonksiyonellik getirmektedir. Sunucunuz güvenli ve en yeni teknolojilerle donatılmış İnternet Veri Merkezimizde konuşlandırılacaktır ve hem donanım hem de işletim sistemi Webservis tarafından sürekli gözetim altında tutulacaktır.

Size tahsis edeceğimiz sunucuyu hem kendiniz hem de müşterileriniz için kullanabilirsiniz. Böylelikle dikkatinizi daha yoğun bir biçimde asıl işinize yöneltebilir ve Bilgi Teknolojisi gereksinimlerinizin bakım ve yönetimini Webservis'e bırakabilirsiniz.

Yukarı