Webservis İletişim Hizmetleri

Webservis İletişim Hizmetleri olarak, pazarda özellikle kurumsal hizmetlerdeki ve özel proje hizmetlerindeki boşluğu, güçlü altyapısı ve profesyonel kadrosu hizmet vermektedir. Planları doğrultusunda vereceği hizmetler için gerekli olan ilk etap çalışmalarını tamamlayan firmamız, Siemens, Lucent, Cisco, SGI gibi günümüz iletişim teknolojisine damgasını vurmuş firmaların ürünlerini kullanarak kurmuş olduğu sistemi ile;

 • 1-GB Türk Telekom,
 • 200-Mbps Türk Telekom (yedekleme),
 • 200-Mbps Uydu bağlantısı,

bağlantısından oluşan güçlü altyapısı ve tecrübeli proje ekipleri ile müşterilerine en iyi iletişim ve BT çözümlerini sunmaktan dolayı gurur duymaktadır.Gelişmekte olan teknolojiyi çağdaş projeler ile yakalayan Webservis Iletisim' in başarısı ve farkı;

 • Sunulan kaynakların iyi değerlendirilmesi,
 • Yatırım kararlarının planlı ve doğru atılması,
 • İlgili departmanlarda hizmet veren personelin bu teknolojilerle paralel biçimde eğitiminden ve gelişiminden geçmektedir.

Bu doğrultuda köklü bir altyapıya sahip olan Webservis, iletişim sektöründeki kurumsallığını, sağlamış olduğu eksiksiz hizmetleri ve altyapısıyla sürdürmekte ve daha ileriye taşımaktadır.

Elektronik iş yaşamında rakiplerinizin önüne geçmek için bilgiye, rahat, kesintisiz ve geniş kapsamlı erişim olanağıyla ulaşmanız için size her türlü çözüm ve proje olanağı sunmak üzere yapılanmış Webservis İletişim Teknolojileri ihtiyaç duyacağınız veya talep edeceğiniz her türlü iletişim hizmetini size sunacaktır.

Webservis İletişim Hizmetleri, de ilk bakışta diğerleri gibi bir Internet Hizmet Sağlayıcısı...

Ama bir farkla: Biz Türk insanının her şeyin en iyisine layık olduğuna inanarak yola çıktık. O nedenle de bizim için amaç para kazanmak değil, sizlere her alanda en iyi ve dünyanın en ileri ülkelerinde ne varsa onları vermek...


VİZYONUMUZ

Yer aldığı her projede temel ilke olarak "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" ni benimsemiş olan Webservis İletişim Teknolojileri;

 • Minimum yatırımla maksimum performans sağlamak;
 • Teknolojik yeniliklere uyum sağlayabilen esnek yapılar kurmak
 • Tüm sistemlerin birbiriyle bağdaşık olduğu entegre çözümler önermenin yanı sıra,
 • Bütün bu hizmetleri kesintisiz ve güvenli bir ortamda gerçekleştirmek için çalışmaktadır.

MİSYONUMUZ

Kuruluşundan bu yana yüzünü daima yeniye ve güncele çevirerek gelişmeye açık kalan Webservis İletişim Teknolojileri, vizyonu doğrultusunda ;

 • İletişim alanında dünya standartlarını yakalamış yapılarla,
 • Daima müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştirerek,
 • Hizmet verdiği herkese nitelikli projeler sunmaktadır.

Bu bakış açısına paralel olarak, Webservis İletişim Teknolojileri kuruluşundan bu yana amacına en uygun teknolojilerle çalışmaktadır.

İletişim ve bilişim dünyanın en hızlı gelişen ve değişen sektörlerinden ikisi. Internet bu iki sektörün kaçınılmaz bir bileşimi. İletişim alt yapısının yetersizliğini, bizzat bu alt yapının içindekilerin bile itiraf ettiği ülkemizde, Internet bir salgın hastalık kadar hızla yayılıyor.

Son zamanlarda yapılan bir araştırma önümüzdeki beş yıl içinde Internet’in en hızlı gelişeceği üç ülke arasında Çin ve Hindistan’ın yanı sıra Türkiye’yi de sayıyor. Bugün Internet denince çoğu kullanıcının aklına hala "chat" yapmak gelse de biz yakın bir gelecekte bu "çocukluk hastalığının" aşılacağına ve ülkemizin bilgi çağının önderlerinden biri olma yolunda hızla ilerleyeceğine inanıyoruz.

Yapılanmamızı da bu beklentiler doğrultusunda gerçekleştirdik. Özelliğimiz Internet, bilişim ve iletişim konularındaki en son uygulamaları zaman geçirmeksizin kullanıcılarımızın hizmetine sunmaktır. Bu konudaki çalışmalarımız hala devam etmektedir. Ancak kullanılırlık derecesi bize tam güven verene kadar bunlar üzerinde çalışmaya da devam edeceğiz.

Bilmeniz gerekir ki kullanımınıza açılacak her yeni uygulama en zor testlerden sonra farenizin ucuna gelecektir. Daima en iyiye ulaşmak için, hep yapılmamışı arayacağız.

Bu konuda gerekli her türlü test ve ön çalışmayı yapacağımızdan emin olabilirsiniz ancak beraber büyümeye ve gelişmeye olan inancımız ve kurumlara özel proje geliştirme niteliklerimiz doğrultusunda her konudaki talep, eleştiri ve önerilerinize açığız.

Yukarı